четвъртък, 25 юни 2026 г.

Защо "Боговете" у нас са смъртни

 

                                                                             



Защо "Боговете" у нас са смъртни
Законът се нарушава, защото явно не е писан за българите, които се мислят за богове.
.
Ако имаше сурови наказания за запалянковците на кормилото едва ли би имало толкова жертви на пътя у нас!
.
Законът не иска да се променя, значи ние трябва да се променим, ако не искаме жертвите на пътя да се увеличават!
.
Винаги ще има прави, но ще има и такива, които се мислят за такива. Последните са най-опасни по пътищата на България!
.
Нервите са добър съветник само, когато са оправдани, но и обуздани да са, това не ни дава повод да нарушаваме правилата на пътя.
.
В. Софин 25.06.2026год.

Няма коментари:

Публикуване на коментар